| Static a întrebat:

va rog frumos seriozitate, promit fundita si vot, am si eu o problema cu Windowsul, si anume ca astazi cand am intrat mi-a aparut jos in dreapta intr-un triunghi galben cu semnul mirari in el Windows Corrupt file and unredable. Cum adica? unredable da necitit dar corrpt? cum sa fie Wndowsul corupt? Ma rog si a zis ca dau clik acolo unde scria asta sa rezolv problema si m-a dus intr-o pagina web unde zicea Genuie microsoft software, si acolo pe pagina aia zicea ca daca vreau sa scap de problema trebuie sa cumpar acest windows etc. Si nu am vrut sa il cumpar am iesit de pe acea pagina si am vazut ca dupa aia mi-a aparut in partea dreapta jos o casuta albastru unde scria ask for Genuie Microsoft Software, s mai zicea You may be a victim of software counterfeiting. Ce inseamna asta, ce trebuie sa fac sa rezolv aceste probleme, ce imi poate afecta? Va rog big grin

Răspuns Câştigător
| Căpșuuu a răspuns:

Am avut si eu problema asta.nu iti dadea voie sa pui imagine pe fundal...si daca o puneai iar aparea negru cand il deschideai iar.nu-i asa?
pe mine chiar ma enerva asa ca singura solutie care am gasit-o a fost sa-mi pun alt windows
mi-am pus windows 7(super bun) si mi-a explicat nenea ala care mi l-a fc ca atunci cand iti apare sa updatezi niste chestii la pc se afla un update de genu asta, genuine, doar ca tu trebuie sa te uiti inaine sa vezi ce update-uri vrea pc sa faca si daca e bifat genuine tu debifeaza-l...

1 răspuns:
| MadnessCaffe a răspuns:

Incearca sa dai o scanare cu antivirusul peste tot in PC, in C, D si cate partitii mai ai.