| qweasdzxc a întrebat:

Mi-a aparut pe desktop, in partea dreapta-jos,, You may be a victim of software counterfeiting. This copy of Windows did not pass genuine Windows validation." Ce pot face sa dispara chenarul asta? Va rog. daca stie cineva. big grin. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| LightBlue a răspuns:

L`am avut si eu exista un program :D http://www.youtube.com/watch?v=OtH9UAgxPo8 sau asta :P

sper ca am ajutat daca da vreau fundita! :D

10 răspunsuri:
| Aero a răspuns:

Degeaba ii ziceti voi unii sa-si reinstaleze Windows daca si-l reinstaleaza dupa acelasi cd prost(kit). Sau prin extensie, vine aceeasi persoana sa i-l reinstalezetongue Ii trebuie un kit bun/preactivat de Windowsdevil. Iar sa-i recomandati sa-si dezactiveze update-urile, pai ar fi din nou o prostioara(cu toate ca nu va mai da de WGA).

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Cumpara-ti licenta de Windows.

| razvanz a răspuns:

Ai o copie Windows fara licenta.
Daca vrei sa nu mai apara mesajul incearca:
http://removewga.download11.com

| tarziu a răspuns:

Nu trebuie reinstalat windows'ul... nici alte softuri nu trebuie. Totul se face manual, e chiar simplu

http://detoatepentrutoti.com/......ta-339.php

| mihaelac a răspuns:

Acel mesaj iti indica faptul ca Windowsul tau este piratat happy si pentru a dovedi celor de la MS ca ai licenta pentru sistemul de operare trebuie sa confirmi. Nu prea poti face sa dispara chenarul, chiar daca reinstalezi windowsul dupa un timp iti va aparea iar. Cel mai ok este sa iei decizia sa achizitionezi un windows cu licenta. Daca mai ai nevoie de informatii cu privire la licentiere Windows imi poti trimite un msg privat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa-ti reinstalezi sistemul de operarewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Singurul lucru care-l poti face, este sa reinstalezi Windows-ul. Si, fereste-te de testul ala de originaliate happy

| laura23 a răspuns:

Nu ai ce gace trebuie windows'ul si eu am patit la flemai demult sad iar acum iar mi-a aparut insa acum e altfel si il pot inchide.