| andrew160 a întrebat:

Am si eu o problema cu calculatorul: azi mi-a aparut o problema ("You may be a victim of software counterfeiting. This copy of Windows did not pass genuine Windows validation"). Ma puteti ajuta va rog? Cu siguranta dau funda!

Răspuns Câştigător
| eandopuncttk a răspuns:

Daca ai xp opreste update-urile, downloadeaza asta http://www.softpedia.com/dyn-postdownload.php?p=42782&t=4&i=1. dai dubluclick se instaleaza si o sa iti ceara restart. DONE!

7 răspunsuri:
| SuperGirl122222222222 a răspuns:

Buna.pai ti-a aparut asa pentru ca nu e bun windows-ul.e piratat.sau a expirat.cauta alt windows cu licenta buna.nu era licenta buna.:*

| Marius0189 a răspuns:

Reinstaleaza-ti windowsul. Si de data asta bifeaza optiunea" fara update automat". Windowsul tau a incercat sa-si faca update, nu a reust sa faca asta pentru ca nu ai licenta pe el. Stima!

| MKV a răspuns:

Reinstaleaza windowsul, cauta altul, ce raspunsuri!
Acum sa revenim la intrebare...
Windowsul este piratat, aceasta este problema
Am sa-ti dau un link cu instruciuni cum sa scapi de acea avertizare.
http://www.johndoe.ro/cum-scapi-de-windows-genuine-advantage-wga/

| andrew160 explică:

Thx all

| alextheking11 a răspuns:

Windows-ul e demo deci nu vei mai avea windows peste cateva zile sau 2-3 luni?

| SimiHusky a răspuns:

Nu ai un Windows cumparat legal, sau nu l-ai piratat bine.