| MaRyUkK a întrebat:

Buna TPU va rog imi vine sa mor ajutati-ma deci eu am un laptop si cand ma jucam un joc am dat nu stiu cum si am rupt tasta de la seagata din sus, si s-a rupt acoperisul negru ala pe care e desenat o sageata si mai merge cand apas tare pe chestia de acolo e un vulcanas mic transparent, dar vreau sa pun tasta la loc, ajutor mor, nu stiu ce sa fac cum sa o pun? se mai pune la loc? funda+ vot si ce vreti voi! va rog ajutati-ma urgent

1 răspuns:
| ewygirl a răspuns:

Cred ca se poate pune inapoi.incearca happy.sau du-te la un magazin de computere si intreaba-i pe ei daca se mai poate atasa inapoi.