| DariusXD a întrebat:

Buna TpU! Va rog ma ajutati? Maine pleaca tatal meu in italia si nu vreau sa mai plang si chiar daca plang cum sa fac maine sa nu mai fiu suparat dupa ce pleaca! Iar dupa doua luni ma duc eu la el in italia.Deci cum fac ziceti-mi la ce sa ma gandesc sau ce sa fac? dau funda la raspunsul care mava ajuta.

Răspuns Câştigător
| xButterflyxX a răspuns:

Gandeste-te ca il vei revedea dupa doua luni, caci se duce acolo pentru a va fi mai bine, dar daca iti vine sa plangi, plangi, nu se intampla nimica, plangand te mai si eliberezi. happy

1 răspuns:
| Annαsaisnoua a răspuns:

Frate eu cum fac sa nu plang cand vine tatal meu din Italia. Eu maa rog sa plece =]]