| GyoLove a întrebat:

Buna TPU... Vreau sa va spun ca, tatal meu pleaca in dimineata asta pe la 1 - 2 in italia, si sigur o sa plang, si dupa ce o sa plece o sa imi fie foarte greu fara el, ptk il iubesc foarte mult, spuneti-mi ceva sau ce sa fac ca sa imi fie mai usor si sa nu plang intruna cand ma gandesc la el... Funda pentru cele mai multe idei si sugestii!big grin.

Răspuns Câştigător
| anonima20 a răspuns:

Nu mai sta ca gandul ca el a plecat. distreazate sh u ca prietenii.o sa vezi ca o sa treaca totul.o sa te obisnuiesti.asa e la inceput...sh nu trebuie sa mai plangi, ca nu rezolvi nimicwinking. sper ca te-am ajutat cu ceva.pupkiss

5 răspunsuri:
| Sonny a răspuns:

Gandeste-te la bani care vin din Italia, daca tatal tau pleaca, money always calm u down.
Sonny

| Gabriel1 a răspuns:

Ii faci o la.ba.

| ppr a răspuns:

Gandeste-te doar la momentele amuzante pe care le-ai petrecut cu el si atunci o sa-ti vina sa zambesti happy

| Jorj a răspuns:

Tatal meu e mort straight face

| anonima20 a răspuns:

Mda.sh tatal meu e mortsad