| DolceKiss a întrebat:

Va rog mult de tot sa mă ajutati.Mi s-a blocat telefonul(Samsung Galaxy S2) si nu pot sa il deblochez.Adica nu mă lăsa nici macar sa il închid sau ceva...imi arată ecranul si nu merge nimic la el.Mi s- a mai întâmplat o data si atunci l-am lăsat in pace si pana la urma s-a deblocat.Dar acum trebuie sa primesc un telefon urgent si nu știu cum sa fac. Funda +vot pentru cel mai rapid si folositor raspuns!

2 răspunsuri:
| Danyelytha a răspuns:

Scoate bateria Apoi reporneste telefonul...

Dar ai scapat telefonul pe jos sau ceva de genul?

| Skia a răspuns:

Incearca sa ii scoti bateria si sa o bagi la loc. asa o sa reporneasca si mie mi se mai blocheaza din cand in candwinking!