| Bebelushu08 a întrebat:

Buna!:*Decii... Vreau sa ma ajutati cu sfaturi pareri orice.Sa incep.Deci, am fost cu un baiat care se tinea dupa mine de un an de zile. El e mai mare.Asa, si am fost cu el cam 8/9 luni si ne-am despartit din cauza fostei lui prietene care e colega cu mine, a fost si cu ea dar si-a batut joc de ea de multe ori. Si acum ne- am despartit din vina ei. El acum sta cu ea impreuna, si la fel isi bate joc. Dar totusi eu mai simt ceva pentru el. Si mai vrobesc din cand in cand cu el. Dar eu cred ca si el mai simte, deoarece cand am vrut sa ma i-au de prietena lui a spus ca nu se va baga. Aaa.Am uitat. Lui inainte ii place sa steie cu mai multe fete.Si acum a revenit la cest obicei. Am niste intrebari si vreau sa imi sp o parere sau niste sfaturi: 1. Credeti ca mai simte ceva pentru mine? 2.Se va intoarce la mine?

Funditalove struck!

Răspuns Câştigător
| Bogdan01234 a răspuns:

Pai de intors la tine se va intoarce daca il vei face tu sa se intoarca. daca mai simt ceva pentru tine, aici e putin mai greu de raspuns. daca a revenit la vechiurile obiceiuri, daca pe actuala prietena nu o respecta, poate are motivele lui sa o faca. poate asteapta sa vada daca si tu il mai vrei, sau poate si el isi pune aceleasi intrebari ca si tine. te-ai gandit la asta? trebuie sa vorbesti cu el mai mult, sa vezi cum este cu tine in raport cu celelalte fete, daca e mai calm sau mai respectuos cu tine. sunt anumite lucruri care le observi la el usor mai ales daca ati fost atata timp impreuna. folosestete de asta ca sa descoperi din nou. vorbeste cu el ca este cel mai bun lucru care il poti face happy bafta happy

| Bebelushu08 explică (pentru Bogdan01234):

Mersii:*.Pentru sfaturi!

2 răspunsuri:
| AAARRR a răspuns:

Daca sti cum sa vorbesti si sa-i arati ca ink mai ti la el da se va intoarcehappy [ numai daca si el mai tine la tine ]. si nu stiu tu stii ce vezi cand te priveste sau ce simti... daca e dur sau te priveste cu blandete. vorbeste cu el si aminteste-i de timpul petrecut impreuna succes! funda?