| sufletsel a întrebat:

Buna TPU va rog sa ma ajutati si pe me am de comentat "nu exista nu pot, exista nu vreau" si nu am nicio idee ma puteti ajuta si pe mine cu cateva idei? dau funda+vot

2 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

Incearca sa dezvolti cat de cat ceva de la faptul ca orice este posibil si ca poti sa faci orice daca vrei, dar daca nu exista vointa e normal sa nu reusesti sa faci nimic!

| KHs_Soker_1996 a răspuns:

Totul tine de vointa. Daca vrei sa faci ceva, atunci cel mai probabil o sa reusesti. "Nu pot" este doar o scuza.