| biancakitty a întrebat:

Buna TPU crying Va rog sa ma ajutati crying Toti colegii de la scoala isi bat joc de mine crying Adica ma fac in toate felurile:"proasto","aroganto","anorexico" crying Doar cu 4 fete si 2 baieti din clasa ma inteleg crying
Sa va povestesc ziua de astazi:
Astazi, cand am intrat in clasa o fata m-a intrebat"Ce mai faci bai proasto?"La ora de engleza cand domnul profesor a rugat o fata cu care ma inteleg sa-mi dea un servetel sa-mi suflu nasul(sunt racita)un baiat m-a intrebat"Bianca, ce-ti mai face iubitul?"Iar dupa ce s-a terminat programul cineva mi-a luat geaca si mi-a ascuns-o in ultima banca! Inainte sa o gasesc am inceput sa plang iar 1 baiat cu care ma inteleg a chemat-o pe directoare.Pana la urma am gasit-o dar cand am ajuns acasa am inceput iar sa plang iar mama a sunat-o pe doamna invatatoare si i-a spus ce s-a intamplat.Doamna i-a promis mamei ca se va ocupa de acei colegi si o va suna din nou maine sa-i spuna ce a rezolvat.Si asta a fost ziua mea de azi crying
Dar mie mi-e in continuare frica ca maine va fi mult mai rau crying Ce pot sa fac? Mai ales ca daca tata ar afla ar face un scandal si ar merge la scoala si nu vreau sa se intample asta crying Deci va rog ajutati-ma! crying
Mentionez ca sunt clasa a 4-a!

2 răspunsuri:
| SpitalulDeGlumeti a răspuns:

Fi linistita, daca invatatoarea i-a promis mamei tale ca se va rezolva inseamna ca nu ai de ce te teme, curios faptul ca directoarea nu a facut nimic

| Snowfall a răspuns:

Pai eu te-as sfatui sa te muti la alta scoala sau cel putin la alta clasa pe semestrul al doilea sau in clasa a 5-a.