| cosminboy12 a întrebat:

Help am o problema azi la scoala m-a batut un baiat eu am inceput sa plang. A inceput ora de mate, i-am spus doamnei ce s-a intamplat, iar ea a tipat la el si i-a zis sa vina cu maicasa maine la scoala ca il exmatriculeaza. Asa totul frumos apoi a urmat ora de romana cand a intrat dna in clasa baiatul ala plangea, iar doamna l-a intrebat ce are, iar el a spus trala la... apoi s-au trezit fetele sa zica ca eu le-am batut, le-am injurat si el le apara, dar toate fetele minteau complet pentru ca ii luau apararea sa pic eu prost. Mi-e frica cand vine masa maine nu stiu ce sa ii zic help! (apropo mi-a lasat si vanatai ala ) ps sunt baiat funda!

8 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Dar ce au fetele cu tine de s-au pus toate impotriva ta? Iar baiatul acela de ce te-a batut? Bataia nu e o solutie pentru rezolvarea problemelor. Vorbeste si cu parintii tai sa se implice si sa ia masuri impreuna cu profesoara. Ar trebui sa existe camere de filmat in fiecare clasa.

| Doub a răspuns:

Ce baieti maturi sunteti.

| gelu1970 a răspuns:

Mergi acum la spital, spune medicului ce ai patit si sa iti faca un certificat prin care se atesta ca ai vanatai din cauza unui dobitoc ce te-a batut. apoi, acasa le spui parintilor tai ca s-a intamplat si sa vedem daca imbecilul ce te-a batut are vreo idee tampita sa mearga contra ta.

| RedheadOnTheRun a răspuns (pentru gelu1970):

Tu vorbesti serios? rolling on the floor

| gelu1970 a răspuns (pentru RedheadOnTheRun):

Nu inteleg de ce razi. probabil ca esti unul din aceia su acelea ce nu au ajuns sa isi duca viata intr-o tara unde legea isi face datoria. probabil ca traiesti in acel loc unde legea continua sa protejeze prostia si hotia. ca doar de aceea suntem asa cum suntem. id-ul tau ti se potriveste.

| MskDesign a răspuns:

Cred ca ar trebui sa va chemati parintii la scoala.

| Pinocchio a răspuns:

Din moment ce se vede la tine vanataie e clar cine e vinovat.
Oricum ai martor pentru ca inainte ai discutat aceasta problema cu porfa de mate.

| Meeega a răspuns:

Pai mai bine ai vorbi pasareasca de chat. Si ii spui ca el te-a facut sa vb pasareasca de chat!