| DouaPuncteIcs a întrebat:

Maine ma duc la film cu clasa si sunt racita simi curge nasulcrying
Ce sa fac sa nu-mi mai curga nasul? adica nu vreau sa incep sa-mi suflu nasul pe acololaughingsi cu tusea...vad eu ce fac.
ce sa fac sa nu-mi mai curga nasul?
Fundahappyva roog ajutati-mabig grin

Răspuns Câştigător
| cornelia_9446 a răspuns:

Pai bea niste ceai fierbinte de teihappy
eu asa am facutbig grin

1 răspuns:
| TheNakedRussianThatFoundYouOnTheStreet a răspuns:

Pentru tuse trebuie sa faci un remediu natural stiut doar de mine.(secret!)500g coji de portocale 1l de acid sulfluric(procuri acid de la bateriile de masini)200g de ulei de motor 800g cianura.Intructiouni de folosire:Consultati www.cimitir.ro inainte de administrarea solutiei, se bea toata solutia diluata in putina sare de lamaie.Contraindicati:Nu fiti incuiat in casa, fiti sigur ca tusiti, daca sunteti alegic la oricare dintra substantele precizate mai sus fiti sigur ca beti cat mai rapid. Poate produce urtiacie poate produce diabet va poate da diaree exploziva si poate transmite SIDA. A nu se lasa la indemana adultiolor. Poate fi folosit pentru curatat toaletele. Daca apar manifestari neplacute contactati morga.

Pofta buna!
P. S
Veti avea nevoie.
primesc funda?