| 50284 a întrebat:

Va rog sa-mi spuneti o modalitate prin care as putea sa imi inmoi sprancenele inante sa ma pensez pentru prima oara. Nu doresc sa ma doara. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| adinaxD a răspuns:

Prima oara? Mai bine fa-ti o programare la salon. E suportabil, nu iti face griji, mai ales daca o sa te faca si cu ceara.Nu dureaza mai mult de 10 minute

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mergi la salon dacă este prima oară, și nu este așa de dureros pe cât crezi.
Pa, pa.

| Elsker a răspuns:

Sa te dai cu crema pe ele sau cu 15 minute inainte de a incepe sa te pensezi, aplica o compresa rece pe zona dorita.

| 50284 explică:

Foarte multe fete mi-au zis ca doare prima data.