| Locre a întrebat:

Cum imi pensez singura sprancenele? Ar fi pentru prima oara dar n-am timp sa ma duc la salon. Dati-mi niste sfaturi va rog! Ms anticipat!

Răspuns Câştigător
| PisuCluj a răspuns:

M-ar interesa varsta ta.Pentru ati iesi niste sprancene mai bune trebuie sa folosesti o penseta tesita adica o penseta pentru auto-pensare. daca vrei mai multe informatii contacteazama.mama are experienta in cosmetica(e cosmeticiana)

3 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Te sfatuiesc sa mergi prima data la o cosmeticiana ca sa iti dea forma corecta sprancenelor, tu, fiind incepatoare, ai toate sansele sa gresesti si sa arati caraghios.

| love44katyp a răspuns:

M-ai bine nu incerca...chiar nu ai timp o ora jum sa te duci la cel mai apropiat salon?

| Locre explică:

Maditza, am 15.