| lauraeliza98 a întrebat:

Bună, TPU, vă rog să nu râdeți de mine, dar îmi place de un băiat, și nu știu dacă și el mă place..De fiecare dată când întru pe mess, mă întreabă de vorbă și vorbim ore în șir, iar dacă nu întru pe mess, mă întreabă pe fb. Oare sunt șanse să mă placă?{Vă rog să nu radeți de mine}

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Cred că da. De obicei un băiat nu caută aşa mult o fată dacă n-are gânduri cu ea. happy

5 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Nimeni nu are cum să știe 100% dacă un tip te place sau nu. Cel mai sigur știi tu! Îți dai seama după felul în care se comportă cu tine, după cum vorbește cu tine!
Iar dacă tipul te bagă destul de mult în seamă, sunt șanse să te placă!

| Vans a răspuns:

Da,sunt şanse.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca ii face placere sa vorbeasca cu tine, cine stie?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca Da. Nu si-ar pierde timpul cu cineva pe care nu placehappy.
Da-i si tu de inteles ca il placi. Poate va prinde curaj si te va invita in oras.
Bafta!

| Ciobanu_Valentin_1994 a răspuns:

Daca te place ar trebui ca el sa faca primul pas. Gen sa te invite in oras e.t.c.