| iKivy a întrebat:

Va scriu dupa o saptamana dupa ce am pus o intrebare legata de singuratate si legata de monotonia vietii. In proportie de 25% am reusit sa mai imi revin(+/-5%) facandu-mi o pagina de facebook. A fost apreciata in 5 zile de 186 de pesoane, stiu ca e putin dar ma ajuta sa vad ca unii imi apreaciaza munca. Am multe like-ui la postari si prin intermediul acestei pagini am reusit sa cunosc oameni noi. Prin intermediul TPU am gasit oameni care sa ma ajute tot timpul, sa ma faca sa ma simt bine si implinit. Vrea sa ma ajute cineva cu pagina de facebook intr-un fel sau altul? Va multumesc mult tuturor pentru tot. Dau Fundoiu pentru cine imi spune cu ce ma ajuta si daca ma ajuta.

3 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

La ce fel de munca te referi?

| TheAce a răspuns:

Sa te ajutam in ce fel? Si care era intrebarea referitoare la monotonia vietii?happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu despre ce ajutor vorbesti, dar scopul TPU asta este.Dar trebuie respectat regulamentul, iar tu postezi total gresit si uiti ca regulamentul TPU interzice cersitul de like-uri.Numai bine.