| Andrusk2 a întrebat:

Buna, TPU!
Va scriu in legatura cu un sfat.
Duminica, la majoratul prietenei mele, a venit si un prieten de al nostru comun.
Problema este ca, am inceput sa simt o oarecare simpatie pentru el. Am inceput sa vorbim duminica seara prin mesaje, însă raspunde destul de greu. Nu vede mesajele rapid, ci dupa o zi sau doua.
Însă, nu as vrea sa par disperata, dar chiar as vrea sa mai vorbim. Ce ma sfătuiți? Sa il las sa răspundă cand are timp?
Multumesc.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Chiar esti disperata, pentru ca insisti mult cu mesajele. Nu te-ai gandi ca poate nu este singur? Daca are pe cineva ii poti strica relatia.

| DeMicUnCălător a răspuns:

Nu-i mai scrie. Ori nu te place ori e pe invers.