| AmxMod a întrebat:

Am fost cu o fata impreuna, s-a despartit de mine pentu ca m-a lasat pentru primut ei iubit.
Am ramas prieteni, foarte buni, vorbeam in fiecare zi, mi-am facut si un cont de fata sa pot vb cu ea, ca pe al meu o pus-o gagicuso sa-mi dea block.
Iam fost alaturi mereu, am sprjinito, acum nu mai sta cu ala, eu as vrea o impacare cu ea.
Tot vorbesc cu ea, dar ea nu mai ami scrie, ai scriu eu vorbim putin vorbm in jur de 20 de minute ca dupa nu mai ami raspunde la mesaje.
de ce nu-mi raspunde? pentru ca vorbeste cu altcineva, si cu ala e doar prieten dar pentru ala ma lasa pe mine, ai scrie lui, ai raspunde lui si mie nu.
Cand a stat cu primul iubit nu a mai vorit cu asta ca ala ai stia parola.
Iam fost alaturi mereu vorbeam cu ea mereu. Si acum sa primesc asta, sa nu-mi raspunda la mesaje, sa nu-mi mai scrie. ma doare foarte tare ce face ea.
Este adevarata vorba aia, roata se intoarce mai devreme sau mai tarziu?
Un sfat de la cineva? ce sa fac?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sa-ti vezi de viata ta, fata este cu altul, tu ce mai cauti in relatia aia, a 3-a roata la caruta?
Move on baiete-te!

| OldSoul a răspuns:

Da fratioare, streseaz-o cu zeci de mesaje si mai intreaba-te de ce te ignora.
"Iam fost alaturi mereu vorbeam cu ea mereu. Si acum sa primesc asta, sa nu-mi raspunda la mesaje, sa nu-mi mai scrie. ma doare foarte tare ce face ea." Pai tocmai, i-ai fost mereu alaturi, dar sa stii ca asta nu e treaba iubitului, asta e treaba prietenelor ei, dar daca tu ai facut asta acum esti ca o oricare prietena sacaitoare, si de asta te ignora.

| NAT0 a răspuns:

Dar bate-l ma, zi ca daca te duci si ii dai o sula-n gura, il darami.

| Zorok a răspuns:

Bai c0@/e esti baiat ce dracu' daca ai macar 13 ani ar trebui sa fi putin mai cu capul pe umeri. Daca te lasa pentru ala e clar ca-l place pe el nu pe tine.Sunt atatea fete dar tu nuuu tu vrei numai cu ea? Sau ce doamne iarta-ma? Zici ca numai ea ar avea p/*|)a.Maturizeaza-te

| JackDali a răspuns:

Eu zic sa nu o buzaresti cu mesaje ca dupa se enerveaza si numai vorbeste cu tine deloc, (am patit), si incearca sa ii lasi un mesaj ceva de genul "mi-e dor cand vorbeam toata ziua." sau cev de genul, nu stiu. Depinde de multe ori de atitudinea fetelor. Daca te-a lasat pentru altul inseamna ca s-a plictisit de tine si doar profita sau baiatul respectiv stia sa o faca sa se simta mai bine in preajma lui. Incearca sa ii spui ce simti si daca nu ai succes incearca sa uiti macar putin de ea si sa iti faci iubita doar ca sa nu mai ai gandul la ea. Sper ca te-am ajutat!

| Zorok a răspuns (pentru JackDali):

Imi suna a mesaj de pedofil dar no...