| anonim_4396 a întrebat:

vi se pare normal sa nu ma lase părinții sa ies afară la 8 la 16 ani? Ei ma lasă până în ora 18

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Sincer nu, mai ales că e vară și se întunecă abia la 10.

9 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Pretentii cam mari. Ai doar 16 ani. Vrei sa stai afara pana la 1-2 ca boschetarii? Serios acum.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

La cum stiu ca sunt unii parinti... nu ma mira, deci e ceva normal pentru ei laughing

| Celcestietot a răspuns:

Buna. Ei stiu de ce fac asta, eu ce sa zic.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Dupa ora 21 minorii nu au ce cauta afara.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde de zona unde stai. Dacă e o zonă mai rău famată, de aceea poate le e teamă să te lase să ieşi la o oră mai târzie.

| Dana2103 a răspuns:

Cand e seara ar trebui sa stai in casa fiindca esti minor

| Byb2001 a răspuns:

La 20 seara

| Andreii2204 a răspuns:

Doamne fereste... Eu am 14 ani si ies afr si pe la 22... Si vin acasa pe la 1-2.

| Andreii2204 a răspuns:

Rlly? doamne fereste... Eu am 14 ani si ies afr si pe la 22... Si vin acasa pe la 1-2.