| Łore a întrebat:

Vineri am fumat si eu jumate de tigara si dupa ce am terminato am mai stat un pic si cand am plecat am ametin asa brusc subliniez ca si cand am fumato ametiam eu nu am mai fumat de la 1 iunie anul trecut! deci din ce cauza am ametit?

3 răspunsuri:
| Pitzipoanca a răspuns:

Pentru ca gramatica ta e varza. SI in creier, particulele incarcate cu fum s-au batut cu neuronii. Ma rog, au castigat prin neprezentare.
Deoarece fumul de tigara este un puternic hipoxic, si mai ales, tu esti nefumatoare.

| Łore explică (pentru Pitzipoanca):

Hai nu zau! tu nu ai facut in viata ta o greseala gramaticala?

| pego a răspuns:

Pai uh ai ametit din cauza ca nu ai mai fumat de mult timp, si o data ce fumezi dupa 1 an si ceva normal ca o sa fi un pic ametita