| mihaela9292 a întrebat:

Bună TPU

Vineri este ziua unei prietene foarte bune și împreună cu sora ei și cu niște prietene îi vom face o petrecere surpriza în pijamale și ne vom uita la filme,vom asculta muzică, vom vorbi si glumi cum se face de obicei la petreceri și de asemenea mă gândeam că am putea avea și alte activități pe care încă nu le știu happy

Aș vrea să vă rog să îmi dați idei de activități amuzante happy

Cele mai multe activități primesc fundă

P.S:vom fii doar fete

Răspuns Câştigător
| MaimutaNebuna a răspuns:

Activitati pentru o petrecere in pijama
Exista o multime de jocuri care se pot juca la acest gen de petrecere si o serie de activitati care sa distreze pe toata lumea. Fie alegi jocurile pentru invitatele tale: dame, scrabble, yahtzee, remi, etc, fie impletiti bratari, modelati bijuterii sau faceti alte activitati de creatie. Daca aceste activitati nu iti par atragatoare, atunci sigur o sa-ti placa ideea vizionarii unui film. Pentru senzatii tari, alege un film de groaza, pentru a rade in hohote, alege o comedie sau pentru a visa la Fat-Frumos, o comedie romantica.

O alta activitate care le-ar putea face placere prietenelor tale, dar indicata doar daca ele raman la tine peste noapte, este o sesiune de makeover. Cere-le sa-si aduca produsele cosmetice, periile de par si ondulatoarele si pregatiti-va sa va rasfatati ca la salon. Pentru ca distractia sa fie completa, dupa ce transformarile sunt complete, o sesiune foto e tot ce mai ramane pentru ca aceasta petrecere sa fie o amintire frumoasa si amuzanta.

Evident, nici o intalnire intre prietene nu este lipsita de barfe si carcoteli, asa ca nici petrecerea in pijamale n-ar trebui sa faca exceptie. Adevar sau provocare e unul dintre cele mai populare jocuri la asemenea intalniri si confesiunile abunda odata ce intrebarile sunt puse.

1 răspuns:
| Loser8299 a răspuns:

Păi câți ani aveți?