| Irina_9101 a întrebat:

Vis. In casa mea.
Am visat ca cineva de afara imi impinge in usa mea, dar eu nu puteam sa o inchid si usa era aproape intre-deschise. Am visat acest vis cred ca de 3-4 ori, dar erau personaje diferite care impingeau. Va rog mult spuneti-mi ce semnificatie are visul.

1 răspuns:
| SKet a răspuns:

Cineva cu care tu te-ai cunoscut in trecut nu te-a uitat, dar tu ai trecut peste in timp. Acea persoana nu iti vrea binele, vrea sa se razbune pe tine pentru ca ai parasit(o).
Sfat: Raspunde la telefon la numere necunoscute si intreaba politicos cine e.