| Dianné a întrebat:

happy
Voi avea ocazia, sa particip la nunta fratelui meu, ca domnisoara de onoare. Am mai fost la nunti, dar nu am fost domnisoara de onoare niciodata. va fi pentru prima data, deci va rog mult sa imi spuneti detaliat, ce pot face ca sa iasa totul foarte bine, pas cu pas! ( ma voi stradui sa arat cat mai bine, dar imi trebuie niste indicatii, nu am nicio idee ce trebuie sa fac, sunt in ceata laughing ). Nu vreau link-uri, site-uri, ca sa ma inspir de acolo, sau ceva in gen, doresc sa-mi explice cineva de la cap, la coada. Multumesc mult!

4 răspunsuri:
| medgirl a răspuns:

Cat de bine te-nteleg big grin, eu urmeaza sa fiu domnisoara de onoare pe 23 septembrie si e la fel pentru prima data.Voi astepta si eu raspunsuri la intrebarea ta, pentru ca chiar am nevoie de cateva sfaturi pentru ca imi doresc sa fie totul bine!
Bafta tie si petrecere cat mai placuta!

| medgirl a răspuns:

Multumesc mult de tot la ambele, si tie Diana, si tie Anya!

| Charlote224 a răspuns:

Păăăăi să știi că nu e greu. Tot ce trebuie să faci este să nu te împiedici pe tocuri (bănuiesc că vei purta) să ți lumânarea în mână pe timpul slujbei, și când se face acel ocol în jurul mesei de la altar să ai grijă cu mergi. Dacă e pe timpul pozelor și așa trebuie să ți buchetul miresei. Vei zâmbi muuuuult de tot. Și cam atât din câte îmi amintesc eu.
Mult noroc pentru amândouă (și pentru Sweet_Lady)

P.S. Scuze dacă mai sunt greșeli de tastare/gramatică, sunt foarte foarte nervoasă și nu prea îmi stă gândul aici.

| Dianné explică:

Multumesc, la fel, Sweet_Lady!