| aTi a întrebat:

Ce parere aveti de examenele nationale de clasa a 8-a de anul asta?
Cei de a 8-a cum va simtiti? Eu mor de frica stiind ca maine am examen(am emoti mari mari mari)Cum credeti ca vor fi subiectele? Astept raspunsurile voastre.

Răspuns Câştigător
| Pinkyx a răspuns:

Eu cred ca va fi destul de usor, avand in vedere ca am facut multe subiecte si toate mi s-au usoare,. Mie mi mai frica la mate:-s. Succesc!

6 răspunsuri:
| RelaţiiCuClienţii a răspuns:

Ai grijă să nu faci pe tine. happy
Cum să fie?
Vor fi aşa cum decide ministerul... grele, uşoare. Ce contează?
Important este să faci ceva acolo.

| Cineva_5088 a răspuns:

La Romana nu mi-e frica, insa matematica imi provoaca oarecum teama laughing
Nu stiu de ce, dar am un sentiment ca o sa fie subiecte mai grele decat in anii precedenti.
Oricum, Bafta la examene, sa intri la ce liceu ti-ai propus!

| boomoom a răspuns:

Anul acesta la matematica va fi mai dificil!
daca ai studiat si ai facut variante ca sa te obisnuiesti nu ar trebui sa iti fie frica! gandeste-te ca nu esti singurul care trece prin asta!
oricum,ar trebui sa te calmezi ca sa nu te blochezi la evaluare,oricum, profii ne vor lasa mai usor, unii!(adica ne vor lasa sa mai susotim un pic)

| crixus a răspuns:

Calmeaza-te altfel la examen te vei bloca. stiu cum te simti pentru ca asa m-am simtit si eu anul trecut.la noi subiectele au fost dintre cele mai usoare... sper sa fie asa si la voi. Bafta multa!

| Deutsa56 a răspuns:

Da si eu ma simt la fell:Ocrying.Sa speram ca vor fi usoare si ca vom luat toti note cat mai marilove struck:* pupp si succes!

| florentina_9904 a răspuns:

Buna,cred ca subiectele o sa fie la fel cum au fost si simularea...si nu trebuie sa-ti fie frica, trebuie sa ai incredere in tine si o sa vezi ca o sa fie bine!