| beautifulkiss a întrebat:

Buna TPUhappy
Voiam sa va intreb, stiti cumva scoli de dans sportiv in Bucuresti, care sa fie gratuite sau ieftine?
Multumesc anticipathappy

3 răspunsuri:
| dianamaria22 a răspuns:

Salsa Factory.Am facut si eu acolo 5 ani.Au si grupa de copii si sunt super.Cauta pe google sigur ii gasesti. Si nu fac doar salsa fac si latino si standard.

| beautifulkiss explică (pentru dianamaria22):

Eu intreb pentru cea mai buna prietena care are 16 ani si jumatate..si nu poate plati mult, dar isi doreste nespus de mult. Oricum multumesc mult pentru raspuns, apreciez happy