| anonim_4396 a întrebat:

Vreau niste filme bune. Sunt fata, am 16 ani dar vreau niste filme de groaza in principal sau macar un film cum vreti dar sa fie bun. Stie cineva? big grin Funda daca vad trailerul si imi place si vot pentru cine macar a incercat sa ma ajute tongue.
Am vazut Final Destination 1, 2,3,4,5, Mirrors, Resident Evil, Twilight ( o prostie dupa parerea mea dar nu vreau sa ii jignesc pe cei carora le place, gusturile nu se discuta tongue ), si nu mai stiu... Hachiko a dog story nu e de groaza dar e dragut filmul... Nu stiu acum astept propuneri!
Multumesc anticipat :*

Răspuns Câştigător
| Arh123 a răspuns:

MA dp parerea mea un film bazat ar fi -saw1 2 3 4 5 6-

| AnonimaOk a răspuns (pentru Arh123):

Mersii am mai auzit de el de la o colega dar am uitat sa il mai caut... happy

3 răspunsuri:
| Arh123 a răspuns:

Cu placeretongue

| Arh123 a răspuns:

Si mai incearca criminal minds e serial tare