| Maniax a întrebat:

Vreau sa fac Bunny Hop cu bmx-ul, dar nu pot sa imi ridic spatele.
Deci imi ridic fata pana la piept si cand sa ridic spatele nu pot. Ce ar trebui sa fac sa il pot ridica si pe el.
P. S:doar spatele pot sa il ridic.

3 răspunsuri:
| edim98 a răspuns:

Secretul este sa scapi de bijuuri happy, daca sti la ce ma refer happy

| Tibi1999 a răspuns:

Si eu am avut problema asta. trebuie sa te lasi pe ghidon foarte mult. si pedalele la 45 de grade

| sunttoteu a răspuns:

Exerseaza Hop-ul (ridicarea ambelor roti de-odata) si dupa treci la B-Hop.