| allexxu0406 a întrebat:

Vreau sa fac comanda de o perna in forma de inima rosi e personalizata cu poza si text si nu gasesc de unde....numai able gasesc..ma puteti ajuta?

5 răspunsuri:
| Andradutsa a răspuns:

Nu ai precizat din ce zona esti... daca esti din Bucuresti, te pot ajuta :*

| allexxu0406 explică (pentru Andradutsa):

Nu nu sunt din Bucuresti..sunt din Vaslui

| Andradutsa a răspuns (pentru allexxu0406):

Aaa... daca erai in Bucuresti te puteam ajuta :*

| Rose2005 a răspuns:

Si eu as vrea si am gasit cateva site-uri tonguehotoFancy, Personalizaricadouri.ro, gift gl land, idea plaza, cadoria.
Sper ca te-am ajutat.

| bogdanheine a răspuns (pentru Rose2005):

Un magazin online dezastruos care se promoveaza prin reclama falsa, prin diverse bloguri. De fapt folosesc produse de foarte proasta calitate (cele mai ieftine chinezarii) la preturi de Germania. Am comandat la ei un termos personalizat care mirosea groaznic, curgea, picura lichidul iar poza in nicun caz nu era ca prezentarea de pe site. Daca vreti sa faceti un cadou frumos, evitati magazinul acesta pentru ca din o intentie buna o sa iasa o chinezarie ieftina (dar scumpa de altfel) si kitchoasa!