| BeBeL0ShA a întrebat:

happy, in septembrie acum e ziua iubitului meu si vreau sa-i fac cadou o perna personalizata in forma de inima, iar sub poza mea sa scrie un citat de dragoste happy. Care imi dati si mie niste statusuri/citate de dragoste (pentru el)? dar mai noi si mai frumoase nu cele care apar pe alte site`uri. Cele mai multe si mai frumoase primesc fundita love struck iar restul plusuri happy. Multumesc

3 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

Iubirea e prea rara ca sa ii dai cu piciorul.

Dragostea schimba totul. Bafta!

| BeBeL0ShA explică (pentru Elvina):

E frum happy mai ai si altele? daca mai ai zi-mi mai multe ca sa`mi aleg eu

| Elvina a răspuns (pentru BeBeL0ShA):

Cand ne iubim in cearsafuri reci, te strang la piept nu cumva sa pleci.
Doua maini in taina s-au intalnit, buzele mai apoi s-au daruit, inima e doar una si e de ajuns pentru amandoi
Iubirea noastra e o ecuatie imposibila.
Nimeni n-o sa iti explice ce e dragostea, asta singur intr-o zi de vara o vei afla.
Nu mai vreau iubire cu-mprumut, asa am tot avut.