| anonimm1122 a întrebat:

Vreau sa fac o farsa cu laxativ si m-ar interesa cam cat costa si ce fel? Adica pastilele sunt bune sau imi trebuie praf?

Răspuns Câştigător
| MrAlex a răspuns:

praf este cel mai bun si costa vreo 5 lei plicu parca asawinking vezi ce faci laughing dar cel mai bine pune in suc laughing

| anonimm1122 explică (pentru MrAlex):

Pai asta si am de gand sa fac laughing

3 răspunsuri:
| darckcloud a răspuns:

Dar ai grija, daca persoana careia vrei sa-i dai, are probleme cu stomacul poti sa-l bagi in spital de la laxative...

| Anonimanumărupaişpe a răspuns:

Cu pastile nu merge... spun din experiența... De fapt, habar.n.am dacă merge sau nu, pentru ca tipa n.a vrut sucu așa ca l.a băut băbuța nebună de pe strada mea laughing)))) ea bea tot ce găsește pe strada rolling on the floor