| TheDuckTanker a întrebat:

Pe 14 iunie e banchetul si vreau sa fac o farsa unui coleg. Eu il iau si il tin de vorba cat timp alt coleg ii pune laxativ in pahar de cola. Nu stiu exact ce laxativ sa-i pun si cat. Spuneti-mi si mie un laxativ bun dar nu unul care sa stea pe WC 20 de ani. Nu vreau sa ii stric banchetu doar o farsa vreau sa fac.
Funda pentru cel care ma ajuta

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu e o farsa, e o gluma de prost gust.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NU fă asta.Alege altceva

| Irinami21 a răspuns:

rolling on the floor)))))))))))))))))) Cristiii laughing))))))) Cui? rolling on the floor)))))))))))))

| NoName000001 a răspuns:

Ție ți-ar plăcea să-ți facă cineva o astfel de farsă?! E chiar nasol...