| AlYsPeCiAlGiRl a întrebat:

vreau sa fac pe facebook geva de genul fan-page, dar nu stiu cum.ma puteti ajuta?happy. multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| crina_1119 a răspuns:

Buna. happy pai te duci pe o alta pagina si vezi ca in dreapta sus scrie "creeaza un grup" sau asa ceva...e si dai acolo. bafta! fundapuppy dog eyes?

1 răspuns:
| Pufuuletii a răspuns:

Heii, intri pe o pagina oarecare si in colt iti va arata, daca vrei sa iti creezi si tu una, apoi intri acolo si totul porneste de la sine, succeshappy