| YouAndMe95 a întrebat:

Vreau sa fac un blog pe tumblr dar cand trebuie sa imi verifice email-ul, nu primesc in mail link de confirmare. CE SA FAC? URGENT!

4 răspunsuri:
| Brotacelul a răspuns:

Eu ti-as recomanda mai bine www.ucoz.ro - e mult mai usor de folosit si-ti ofera mult mai multe posibilitati.

| Adeniy a răspuns:

Hei, nu dispera. Eu cand mi-am facut tumblr am facut pe mail-ul meu vechi, caruia i-am uitat parola. Nici in ziua de azi, dupa un an aproape nu am confirmat email-ul. Nu-i bai! Nu vei putea raspunde la intrebarile de pe blogul tau si vei avea mai putine teme la dispozitie pentru blog. In rest e totul ok. Nu-ti fa griji.

| Adeniy a răspuns:

Poti da sa trimita din nou mail-ul. :* sper ca te-am ajutat. Si buna alegere ca ai facut cont pe tumblr, nu vei regreta.

| Maria_Madalina_1985_8qVq a răspuns:

Cauta si in Bulk.