| Aввÿ a întrebat:

vreau sa i-mi dati o parere. Am un caiet si m-am gandit cum sa il folosesc :

a). Sa scriu un roman in cel ceva de genu.

b). Sa scriu despre vedetele mele preferate.

c). daca nu va plac ideeile i-mi puteti da altele?

Răspuns Câştigător
| DWDT a răspuns:

Uite ce-ti spun eu.
La faza cu romanul sigur te-ai inspirat de la cele 1 miliard de pagini de pe facebook cu povesti cu inceput gen "hey. numele meu este X si am 17 ani. ma droghez de cand ma stiu tralalala" asa ca nu are rost.
A doua idee nu e rea, daca nu copiezi de pe net e f ok
O alta idee ar fi sa faci cate o pagina pentru fiecare prieten si sa scrii cele mai frumoase lucruri ce vi s-au intamplat
funda?

2 răspunsuri:
| Norvegianul a răspuns:

Eu zic sa folosesti caietul pentru a scrie corect gramatical.

| Bibiss a răspuns:

Ai putea sa il folosesti ca un jurnal.