| Puffy1721 a întrebat:

Vreau sa imi fac vara asta niste suvite dar nu permanente. As vrea sa fie roz dar nu stiu cu ce si cum..Sau albastre cu albastru de metilen. Voi ce imi sugerati pentru cele roz? Cel mai bun raspuns ia papion. Restu voturi! Multumeesc! happy

Răspuns Câştigător
| sellyz a răspuns:

Buna! sa nu iti faci suvite cu albastru de metilen ca nu arata bine.sunt la magazine spray-uri pentru suvite temporare sau poti sa iti faci la un salon. daca vrei poti sa iti faci si cu vopsea spuma ca te tine vreo 4 saptamani, iar apoui cand arata urat ti le acoperi cu o culoare asemanatoare culorii tale naturale.(poate chiar gasesti identica)successss! funda?

1 răspuns:
| hanzelik a răspuns:

Fate cu castelani pentru roz, se gaseste la farmacie, pentru suvite mov cu violet de gential si pentru albastre cu metilen, funda?