| ZoZzo a întrebat:

am o sapca alba si vreau sa scriu pe ea tot felul de lucruri ...sa o personalizez cu tot felul de cuvinte si minidesene, semne si toate culorile.care imi da si mie ceva idei cu ce as putea scrie si desena pe ea va rog?

3 răspunsuri:
| GeorgeV a răspuns:

Un smiley galben in fata.
"Design by ME" cu un font mai stilat in spate si poate un simbol de copyright "©" langa sau mai mare dar sa fie fundal la text.
Niste pete de culori "splash" in diferite parti. (culori preferate, poate ale unei echipe de fotbal daca esti fan/fana)
Yin si Yang.

Greu de dat idei din moment ce nu prea stiu ce-ti place.

| ITMonster a răspuns:

1."Elegant ca un vampir!"
2."Nu-i rau! dar…….nu-i nici bine!"
3. Deseneaza o alta sapca!

| MonsterGirl a răspuns:

Un smile, un cap de mort, numele unei trupe pe care o preferi cel mai mult thinking eu as stii ce sa fac pe ea laughing adica pe gustul meu.Gandeste-te la ce-ti place tie cel mai mult si lasa-ti imaginatia sa... zburde laughing sigur va iesi geniala sapca! Succes! >big grin