| FataCuBuff a întrebat:

Buna TPU vreau sa incerc sa fumez dar cum sa nu imi intre fumul in plamani sau piept adica sa fie curat cum era inainte sa fumez decat o tigare ca nu o sa Mai fumez niciodata cine imi zice funda si vot

Răspuns Câştigător
| GoldVali a răspuns:

Nu tragi in piept, doar pufai daca e curiozitatea.
Ai grija sa nu devina obicei!

Răspuns utilizator avertizat
| GoldVali a răspuns (pentru FataCuBuff):

Nu inspiri pe nas cand fumezi si nici nu tii diafragma incordata. E ca si cum te prefaci ca fumezi. Tragi un pic cu gura si scoti fumul fara sa inghiti.
Oricum nu e nimic tragic doar la o tigara.

Răspuns utilizator avertizat
| GoldVali a răspuns (pentru FataCuBuff):

Toata lumea a fumat macar o tigara si nu se intampla nimic. Gandeste-te ca stai pe langa fumatori si atunci inhalezi poate fum mai mult. La asta sa ai grija pe viitor. Acum poti fuma linistita una si o s avezi ca nu e nici o placere big grin

Răspuns utilizator avertizat
| GoldVali a răspuns (pentru FataCuBuff):

Ti-am explicat mai sus cu diafragma. Citeste.
funda?

Răspuns utilizator avertizat
16 răspunsuri:
| PedoBarbie a răspuns:

Şi nu vrei o ţigară?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te apuca de fumat. Oricum, nu ai nicio satisfactie. Bani cheltuiti aiurea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bah femeie, cate intrebari o sa mai pui cu fumatul?! Fumeaza, ceea ce o sa duca la dependenta, boli si etc. Nu e problema noastra, daca nu vrei sa intelegi ca e o prostie ceea ce vrei sa faci. Pawinking!

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru FataCuBuff):

Nici nu ma asteptam la un alt raspuns din partea tawinking! Ce vocabular ai, tine-o tot asa laughing!

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru FataCuBuff):

Hai gata! Nu am nimic de obiectat, nu te cunoscwinking! Byehee hee!

Răspuns utilizator avertizat