| 2341234567 a întrebat:

vreau sa ma ajutati sa scap de burta. dau funa.

Răspuns Câştigător
| fefenaș a răspuns:

1. Nu manca dupa ora 18:00

2. Fa cam 200 de abdomene in fiecare seara inainte de culcare si dimineata. (daca nu poti fa doar 50 - 100).

3. Alege o zi de ex. duminica, cand poti sa mananci orice

4. Fa mult sport!

5. Fa chestiile astea timp de 1 saptamana.Eu am dat-o jos aproape de tot.

4 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Sall. Noi nu putem, numai tu poti. Dimineata, alergare in jur de 1 ora. La pranz, coarda 1- ora. Seara mobilitatesi abdomene cu bratele suspendate. Hrana, cat cuprinde. In acest fel vei avea un corp modelat si vei scapa de burtica. Pa!

| thegreatgatsby a răspuns:

Draga, ai nevoie de burta ca sa traiesti.
LOL

| BubuDx a răspuns:

Buna:*,daca vrei neaparat sa scapi de burta poti alerga seara maxim 10 km, dar nu trebuie sa alergi in continu mai faci si pauze de 10 min. cam asa sau tine o dieta. Dimineata poti manca un fruct,carne fiarta dar FARA PAINe! si sa ei foarte multa apa, asta ajuta. Dupa-masa o salata cu rosii inmuiate in ulei de masline si apoi amestecate, iar seara poti manca branza telemea cu rosi si castraveti si peste.

| AlinSiAtat a răspuns:

In situatia ta sunt si eu draga mea Andreea, fa ca mine :
Nu manca dupa dupa ora 18:00
Exercitii multe
Innot
Succes :*