| ioana_9748 a întrebat:

Sall am 16 ani si am burta, si la corp nu sunt gras, vreau sa scap de ea Va rog ajutati-ma?

Răspuns Câştigător
| kitty_8919 a răspuns:

Crede-ma ca si eu am 16 ani si am burta adr am incercat ateatea si nu prea ma reusit nimic...de un an nu mananc sear de la ora 6, nu prea mananc dulciuri si incerc sa fac mai multa miscre abia acum am reusit sa nu mai am asa burta mare
big grin

13 răspunsuri:
| JackieSue a răspuns:

Abdomene...incepe cu 5 minute de abdomene si dupa mai creste si tu minutele pe zi ce trecewinking.

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Nu mai manca seara, renunta o perioada la paine...si fa sportwinking

| marsy a răspuns:

Trebuie sa maninci mai putin. mai ales seara. in acelasi timp okupate cu ceva sport(abdominal)

auran
| auran a răspuns:

Abdomene la greu frate...

| Yly a răspuns:

Sport & mancare sanatoasa cat de cat.reteta ideala

| djrobby a răspuns:

Ma tu esti fata sau baiat pana la urma? ba ca ai 13 ani si esti virgina ba ca ai 16 si esti gras?

| diiiiiannnnaa a răspuns:

Incearca sa manci fructe :p sa nu mai manci paine sa bei apa plata si seara sau dimineata fa abdomene km 50 :p si vei reushi si eu am resuhit :d happy in 2 saptamani :p

| withoutme a răspuns:

Fa sport.

| crystyna1992 a răspuns:

Primul pas l-ai facut deja ai constientizat si asta e bine.Renunta la ce iti face rau si incepe sa te indragostesti de sport! bafta

| Sony8998 a răspuns:

Mancare mai putina si sanatoasa.Pentru a da jos grasimea recomand bicicleta si coarda.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Evita supele, ciorbele si bauturile carbogazoase, in rest este un exercitiu fizic numit briceagul! spor la treaba!

| bebe_9834 a răspuns:

E prea devreme sa iti faci griji pentru asta.va disparea q timpul