| rihanna7865 a întrebat:

Heyy TPU am si eu o intrebare...crying va rog sa ma ajutati sad cum sa scap de burta cat mai rapid? in rest eu sunt slaba doar ca am burtica putin adicaam 80 cm la talie si eu vreau sa am 60... cum sa scap de burta cat mai repede?// va rog sa ma ajutati

5 răspunsuri:
| maria999 a răspuns:

Buna! Faci abdomene zilnim, mananci mai putin si mai sanatos si faci mult mult sport si o sa scapi de burta.

| Bianca306 a răspuns:

Freacate bine cu crema pentru celulita, fa sport, mananca multa varza

| khwewljewew a răspuns:

Abdomene, mers pe bicicleta. Si ai grija ce mananci.

| Aηdяєєa a răspuns:

Fa abdomene, Incearca sa faci cel putin 100 pe zi.

| carolinaa a răspuns:

1 Dieta ta ar trebui sa contina multe fructe si legume de ex: mere, capsuni, morcovi, conopida etc. 2 bea apa, cu cat bei mai multa apa cu atat vei scapa mai repede de grasimea din zona abdominala 3 grasimea o mai poti da facand miscare in fiecare zii...mersul pe jos o sa te ajute:* 4 cateva abdomene in fiecare zii te ajuta sa scapi si mai repede de aceasta problema! 5 si un lucru important de care ar trebui sa tii cont este sa nu sari peste mese, acest obicei periculos nu te ajuta sa slabesti! pentru a-ti tine corpul intr-un proces continuu de ardere a grasimilor mananca mai multe portii mici pe tot parcursul zilei... sper ca te-am ajutat:*