| ZwNsv a întrebat:

Vreau sa ma ajutati si pe mine cu ceva. Imi place de o fata si nu stiu cum sa-i atrag atentia, sau chiar daca eu mai atrag... nu stiu cum sa o fac sa se uite la mine sau nu stiu ce să-i spun in legatura cu o relatie.

2 răspunsuri:
| luiza a răspuns:

Poti sa te folosesti de ziua de maine (8 martie) sa ii duci o floare si sa o inviti undeva!

| JuviaChan a răspuns:

Incearca sa fi prieten cu ea asa incep mereu relatile (nu numai in filme mi s-a intamplat si mie si chiar am mai vazut asa ceva)