| zozolik...:x a întrebat:

vreau sa ma ajutati si pe mine
Maine trebuie sa ma vad cu un baiat.Noi ne placem reciproc, dar imi tine mereu predici ca nu`i arat asta si vreau ca maine sa-i demonstrez acest lucru.
Vreau sa`mi ziceti si mie niste subiecte de discutat chiar daca stiu ca totul vine de la sine si sa`mi mai spuneti cum ii pot spune ca`l plac si ca tin la el.
Am mai incercat asta o data si nu mi`o reusit asa ca va cer ajutorul!
mersi mult!:X:X

4 răspunsuri:
| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Pai ai putea sa il iei de mama si sa ii sp ce simti si poate si el simte la fel. si subiecte de discutat gasesti uh ca esti fata desteapta! dai funda? nu am sp prea multe da daca uh vrei tongue:*>big grin

| FeelTheRainbow a răspuns:

Fa ce ii place lui. Poate ca si el va face asta pentru tine.Si cum ai zis si tu.totul vine de la sine. Distrati`va si simtiti`va bine, iar la final saruta`l, pana poimaine veti fi impreuna. Dar vezi sa nu exagerezi cu gesturile alea tandre ca sa nu ii lasi impresia ca esti obsedata. Fa`l pe el sa se simta in largul lui si tu sa te simti la fel. Sper sa functioneze.La mine merge mereu.Multa Bafta!

Fundita?smugTe rog?!smug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In pr rand depinde de varsta.big grin adica daca e mai mare decat tine cu 3 sau mai multi ani trebuie sa'i spui pe inteles lui ca sa nu rada de tinebig grin. dar daca sunteti de varsta apropiata poti sa discuti cu el despre un lucru care il aveti in comun. sper sa-ti fiu de ajutor :*!

| GEONY_5220 a răspuns:

Buna, zozolik daca vrei sa-i demonstrezi ca il placi ar trebui sa fie un subiect de discutatcare sa-i placa in primul rand.Sa-i faci placut momentul si daca tine-ti unul la altul ai putea sa-i faci niste complimente si intr-un final sa-i spui ca ti la el si ca il placi foarte mult.