| olesea993 a întrebat:

Buna TPU)) as vrea sa cer ajutorul vostru, trebuie sa plec mine la o zi de nastere si vreau sa arat bine plus la asta va fi baiatul pe care il plac acolo, si nu stiu ce sa imbrac. Poare ma ajutati voi ci ceva. mersi anticipat(

Răspuns Câştigător
| DaNuTzZzAaa a răspuns:

Hey...Iti poti lua o rochita vaporoasa si niste sandale asortate, parul il poti prinde in o coada sus, sau doua cozi ( copilaroase, stiu ca baieilor le plac), nu te machia prea strident... Daca petrecerea va fi la piscina ia-ti un costim de baie colorat. Sper ca te-am ajutat.Bye:*happy:*

1 răspuns:
| pitiqq a răspuns:

Hei`.:*. Iti poti lua o rochie.`love struck Niste sandale.`.love struck Sau o fustaa`.:d Si un maieu` cevaabig grin :*. La par.` poti sa iti fac coada impletita joss`:d Sau` sa iti faci` coc`:d Sperr ca te-am ajutatt:*