| EduardPaul94 a întrebat:

Buna TPU... vreau sa ma apuc de fumat. dar ideea e ca nu cu tigari reale.cu de alea electronice...este vreun dezavantaj? pot deveni dependent/? vreau raspuns serioase.

4 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

De ce ai vrea să te apuci de fumat? raised eyebrows

| KaRa23S a răspuns:

Oricum dependent nu devii dupa prima tigara. Alea electronice sunt pentru cei ce vor sa se lase nu sa se apuce. Adica nu sunt la fel de periculoase banuiesc ca au totusi ceva in ele dar mai slab decat la tigara obisnuita, dar intrebarea e buna: De ce ai vrea să te apuci de fumat? mai ales cu electronice?

| Pietonu a răspuns:

Eu zic sa nu te apuci de nici un fumat, nu stiu cum sunt astea electronice dar ori ce tigara e periculoasa asa zic eudar tu fa ce vrei nu te oblig

| Predescu_Elena_1988 a răspuns:

Eu zic sa ti iei Ovale Elips de aici! scumpe da bune :D
http://www.e-fumat.ro/212-tigara-electronica-kit-ovale-elips.html