| biancaalexe a întrebat:

Dupa cate tigari poti deveni dependent de fumat? laughing big grin Funda.

Răspuns Câştigător
| Castorul a răspuns:

Depinde si de organism si de mediul in care traiesti.
Adica sunt cazuri cand dupa 3-4 tigari persoana era dependenta si sunt cazuri cand au trebuit mai multe.
Acuma depinde si de intervalul la care le fumezi. Ca daca fumezi 1 la cateva luni nu o sa ajungi dependet laughing

2 răspunsuri:
| Danutza27 a răspuns:

De preferat banii de tutun sa ii dai pe carti stiu ca o sa rida tovarasii de tine zicind :Cititul dauneaza grav sanatatii "nu te lua dupa prosti

| Iama a răspuns:

Pai depinde de organism...dar cred ca dupa vreo luna, 2 sau depinde