| Tehno21 a întrebat:

Vreau sa ma apuc de fumat, care sunt cele mai calitative tigari?

Răspuns Câştigător
| Stelian_Iancu_1974 a răspuns:

Cele mai bune tigari sant alea care nu scot fum!

4 răspunsuri:
| SG1995 a răspuns:

Cele mai calitative țigări sunt cele verzi, grijă la gardă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dunhill, sobranie, Kent
Parlamient, Pall Mall

| oz_1736 a răspuns:

Pe moment, pentru mine, kent clasic. Sunt tari si fumezi mai mult decat orice tigara.

| UnGalago a răspuns:

Bună! Eu fumez de cam... 12 ani Dunhill, gri în prezent, negru-n cerul gurii când eram prin facultate. Deci ăstea îmi ung plămânii cu dulce nicotină.
Am și eu însă o întrebare: cum mă pot lăsa? Am tot încercat, dar zău că se țin după mine peste tot? Seară faină!