| breathing30 a întrebat:

TPU, vreau sa ma despart de prietenul meu si nu stiu cum sa fac ca sa nu-l fac sa sufere. este o fire foarte sensibila! si este cam emo! deci? funda! mersi anicipat!

Răspuns Câştigător
| princess97 a răspuns:

Ai putea sa-i explici k vrei sa te desparti de el din motive personale sau ce motive ai tu, dar k ai vrea sa ramane-ti prieteni, si ca nu vrei k el sa sufere din cauza asta

2 răspunsuri:
| Meow15 a răspuns:

Versurile melodiei lui Chris Brown - Say goodbye. mi s-au părut interesante.

Vin-o aici, vreau să vorbim. Trebuie să mă eliberez de niște lucruri. Am multe să-ți spun dar cred că o să încep prin a-ți spune Te iubesc! Nu mai este deloc ușor pentru noi. Jur că va dura doar un minut, vei înțelege după ce termin. Și nu vreau să te văd suferind, nu vreau să fiu eu cea care te va minți, dar. voi încerca din răsputeri să te fac să înțelegi. Trebuie să fac acest prim pas, pentru că dacă nu îl fac, vei începe să mă urăști. Trebuie să-mi dau seama de ce am nevoie, și a venit timpul să mergem pe drumuri separate. Știu că e greu, și asta mă omoară, pentru că niciodată nu va veni timpul să te despărți de cineva. Acum inima mea se va rupe în o mie de bucăți, și încep să mă întreb de ce îmi ia atât de mult timp să îți spun asta. Niciodată nu am crezut că va veni ziua în care ne vom despărți. Ascultă-ți inima, trebuie să ne despărțim, dar chiar nu pot s-o fac, și uneori asta mă face să plâng. Mă auzi plângând? Vom face asta doar pentru o perioadă de timp, trebuie doar să-mi eliberez gândurile, dar ne vom mai revedea vreodată?

| soul2soull a răspuns:

Simplu de azi numai suntem impreuna vreau sa ma apuc de scoala serios si numai am timp de tine. poate dupa terminarea scolii voi avea.