| Tokha a întrebat:

BUna. Vreau sa ma despart de prietenul meu pentru ca se uita la multe fete si le place. Dar cat mai delicata despartirea ca nu vreau sa sufere.

5 răspunsuri:
| smile a răspuns:

Buna! nu vreau sa te sperii insa dupa parerea mea nu cred ca vei putea sa te desparti de el in asa fel sa nu se supere, pentru ca daca tine la tine va suferi oricum. TEAI gandit bine ce vrei sa faci de ce nu porti o discutie cu el poate se schimba daca te iubeste. tu decizi ce este mai bine pentru tine. succes

| GeOrGiAnNA20 a răspuns:

Nu vrei sa sufere? dar lui ii pasa ce simti tu cand se uita dupa alte fete? ii spui simplu ca nu mai vrei si motivul.succes

| figaro a răspuns:

Orice baiat se uita dupa toate fetele care ai ies in fata, eu nu cred ca tu nu te uiti dupa alti baieti pe la scoala si ai consideri simpatici sau ai placi, dar de la a place pe cineva si a simti ceva pentru ea e cam mare distantahappy, intelegi u ideea! byebye

| simona_3709 a răspuns:

Tu crezi ca va suferiii?laughing
Daca se uita dupa alte fete si le place laughing Inseamna ca nu tine la tine. Si atunci de ce sa nu sufere? laughing
In plus. Din punctul mew de vedere, Merita sa sufere! Barbatii sunt de obicei ca o piatra. Nu prea ii poti face sa sufere asa usor si chiar daca-i faci stai linistita big hug in 10 minute le trecelaughing
Cred ca cel mai bine ar fi sa-i spui :"Scuze, nu pot sa accept sa te uiti la mai multe fete si sa filtrezi cu ele. din moment ce esti prietenul meu. Asa ca cel mai bine ar fi sa ne despartim. Numai bine big hug Iti doresc toata fericirea din lume :*" Si gata. Finut si la obiect.
Sper sa te desparti cat mai repede de prietenul tau, Nu merita sa stai cu un baiat din moment ce el se uita la mai multe fete. big hug numa` bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi spui cat o sa suferelaughingNu sufera pentru ca a suferi trebuie mai intai sa te iubeasca iar daca te-ar iubi nu cred ca s-ar uita dupa altele. day dreaming