| speră a întrebat:

Vreau sa ma inscriu pe un site din alta tara si cand sa ma inregistrez trebuie sa completez :
Name:
Country:
City:
Street address:
nu stiu ce sa scriu la City de vreme ce eu stau intr-o comuna.Scriu comuna sau ce? Si la Street adress ce sa scriu?
RASPUNS URGENT. Dau fundita.Multumsc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Krystinutza23 a răspuns:

La city care inseamna oras, poti scrie cel mai apropiat oras de comuna in care locuiesti.
Iar la street adress care inseamna adresa, trebuie sa scrii adresa, strada unde locuiesti

1 răspuns:
| Lumine a răspuns:

Buna!
Nu este neaparat sa-ti pui datele tale reala ci email-ul sa fie unul valid pentru verificarea contului.Deci poti pune ce vrei la City, chiar daca nu locuiesti acolo.

Succes!