| Georgikul a întrebat:

Vreau sa dau comanda de pe shein, dar am observat ca la adresa nu trebuie sa o scriu pe cea de la domiciliul meu, ci alta. Imi cere street, adress, company name, c/o. Ma poate lamuri cineva ce adresa trebuie sa scriu? De la posta, de la fan curier? Tin sa mentionez ca nu stau in oras si m ar interesa daca merge la posta din sat sau trebuie la ghiseul postal al comunei

1 răspuns:
| 19Mary19 a răspuns:

La adresa trebuie sa scrii domiciliul tău. Comenzile de pe shein vin acasă, prin curier nu ajung la posta vamala sau posta locala.